Kto liderem wiosny?

W niedzielę w Prochowicach (miejmy nadzieję, że na głównym boisku) dojdzie do pojedynku wicelidera oraz lidera tabeli rundy wiosennej i zarazem lidera oraz drużyny zajmującej 3. miejsce w całym sezonie!

W 7 kolejkach wiosny Unia Rosochata wygrała 7 spotkań, zdobywając tym samym komplet 21. punktów! Kwiatkowiczanie wygrali 6 meczów i 1 zremisowali. Dzięki udanemu startowi w rundzie wiosennej, ekipa z Rosochatej awansowała z 10. na 3. pozycję w ligowej tabeli, "Krokusowcy" odpowiednio z 4. na "fotel" lidera. Jesienią na boisku w Rosochatej drużyny Unii i Krokusa podzieliły się punktami, remisując 1:1. Gola wtedy dla "biało-niebieskich" zdobył z rzutu karnego Waksmundzki.

Jak będzie prezentowała się kadra Krokusa na teoretycznie ostatni trudny mecz? Na dzień dzisiejszy ciężko określić. Niepewne są występy Koclęgi i Ł.Żukowskiego. Nie wiadomo, czy możemy liczyć na Chmielewskiego i Friskę. Do gry wrócą najprawdopodobniej: Bielik, Machała i Waskmundzki.

Kibiców głodnych wrażeń, zapraszamy na miejmy nadzieję ciekawe widowisko do Prochowic. Początek meczu Krokus - Unia o godzinie 11:00, w niedzielę!