Krokus nadal liderem!

Krokus Kwiatkowice w niedzielę przywiózł komplet punktów z trudnego terenu, jakim jest boisko w Chełmcu. Trzeba przyznać, że łatwo nie było, chociaż kwiatkowiczanie prowadzili już 2:0.

W składzie Krokusa dwie zmiany w porównaniu do inauguracji wiosny. W miejsce A.Baczmańskiego zameldował się Komaiszko, a za Dam.Legietę wybiegł Bagiński. Tak samo, jak ostatnio przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. Aż w końcu nadeszła 40. minuta i gola zdobył Waksmundzki wykorzystując rzut karny (identycznie, jak w meczu z Gamą, również gol "Błyska" z karnego i też w 40. minucie - przyp.). Na 2:0 dla Krokusa podwyższył 5 minut po zmianie stron M.Baczmański, który wykorzystał podanie Cieplińskiego. LKS Chełmiec zdołał odpowiedzieć honorowym trafieniem w 81. minucie.

LKS Chełmiec  - Krokus Kwiatkowice 1:2 (0:1)
Bramki: Waksmundzki (40', k.), M.Baczmański (50').