Kadra na wiosnę

Kadra Krokusa Kwiatkowice na rundę wiosenną sezonu 2014/2015 została zamknięta. Po jesieni z gry odpadło czterech graczy, tj.: Łanda, Myka, Pilch i Waksmundzki. W ich miejsce pojawiło się dwóch nowych: Chmielewski i Smolarek. Dodatkowo pozycję na boisku zmienił D.Szydłowski, który z marszu wywalczył sobie "bluzę z numerem 1".

Kadra na rundę wiosenną składa się z 20 zawodników, z czego około 15 to moim zdaniem pewniacy, jeżeli chodzi o obecność na meczach. Taka sytuacja powinna dawać spory komfort przy ustalaniu składu meczowego. Uzupełnienie zespołu dwójką doświadczonych piłkarzy powinno poprawić jakość gry drużyny, jak również wzmóc rywalizację o miejsce w pierwszym składzie. - powiedział nam trener Żukowski.

Kadra Krokusa na rundę wiosenną 2015:

Bramkarze: Paweł Machała, Dariusz Szydłowski.
Obrońcy: Mariusz Bielik, Edward Drozdowski, Adam Krzepisz, Tomasz Machała, Piotr Niko, Przemysław Smolarek, Robert Szydłowski, Marcin Woźniakiewicz.
Pomocnicy: Piotr Chmielewski, Krzysztof Pioś, Roman Stachy, Paweł Woźniakiewicz, Maciej Zelek, Łukasz Żukowski, Marian Żukowski.
Napastnicy: Adrian Ciepliński, Adam Wolak, Artur Niklewicz.

Przyszli: Piotr Chmielewski, Przemysław Smolarek (obaj Grom Gromadzyń-Wielowieś).
Odeszli: Kamil Kochan (przedłużono wypożyczenie do Prochowiczanki Prochowice), Michał Łanda, Adam Myka, Jacek Pilch (wszyscy nie wznowili treningów), Kacper Waksmundzki (najprawdopodobniej Czarni Golanka Dolna).