Co jest?

Co jest?

Krokus Kwiatkowice już dawno nie miał tak imponujących wyników w meczach towarzyskich przygotowujących do rundy. W dzisiejszym, ostatnim swoim sparingu przed ligą kwiatkowiczanie rozbili 10:1 inny "bklasowy" zespół - Transportowiec Kłopotów.

Do przerwy goście z Kwiatkowic prowadzili "tylko" 4:0. W drugiej połowie, podobnie jak przed tygodniem, wrzucili drugi bieg i wpakowali rywalom 6 goli, tracąc przy tym zaledwie jednego. Dziś strzelanie urządził sobie Koclęga, który 5-krotnie umieszczał piłkę w bramce, a wspomógł go Ciepliński, dorzucając swoje 3!

W dzisiejszym meczu trener Żukowski miał do dyspozycji 17 graczy, a zabrakło: Chmielewskiego, Machały, Malca, Pilcha i Ł.Żukowskiego.

Transportowiec Kłopotów - Krokus Kwiatkowice 1:10 (0:4)
Bramki:
Koclęga (5), Ciepliński (3), Baczmański i Smolarek (po 1).

Skład wyjściowy KK: Friska - M.Woźniakiewicz, Szydłowski, Pioś, Niko - Ciepliński, Smolarek, Waksmundzki, Koclęga, Baczmański - Niklewicz.
Po przerwie zagrali: Bagiński, Bielik, Krzepisz, Pawelec i P.Woźniakiewicz.

Obserwując dwa ostatnie test-mecze Krokusa, warto odnotować, że zupełnie inaczej niż zwykle, "biało-niebiescy" nie odpuszczali rywala w drugiej połowie, a wręcz przeciwnie. To na pewno może cieszyć!