Kolejna porażka Krokusa

Krokus Kwiatkowice przegrał już 9 mecz w sezonie 2017/18. Kwiatkowiczanie po raz kolejny musieli radzić nie tylko z rywalem, ale długo przed meczem, ze skompletowaniem wystarczającej ilości zawodników.

Na spotkanie 15. kolejki "biało-niebiescy" pojechali na pojedynek do Dziewina z tamtejszymi Czarnymi. Niedzielny rywal Krokusa to jedna z największych niespodzianek rundy jesiennej, którą zakończą w pierwszej "5"! Podopieczni Adama Wolaka nie byli w stanie przeciwstawić się Czarnym Dziewin gładko przegrywając 0:5. W ciągu całego meczu nasi zawodnicy tylko jeden raz zagrozili bramce rywali, ale nieskutecznie...

Przed zawodnikami Krokusa Kwiatkowice jeszcze jedno spotkanie w tym roku. W najbliższą niedzielę zmierzymy się z liderem Zrywem Kłębanowice, jak nietrudno się domyślić o punkty będzie bardzo trudno.

Czarni Dziewin - Krokus Kwiatkowice 5:0 (2:0)