Co tam? Jak tam?

Po ponad miesiącu od pierwszego treningu Krokusa najwyższy czas przedstawić pokrótce poczynania kwiatkowiczan. Jak wspomnieliśmy, pierwszy trening naszej ekipy miał miejsce ponad miesiąc temu. Od tego czasu podopieczni Adama Wolaka trenują raz lub dwa razy w tygodniu, a w ostatnich tygodniach dorzucili do tego mecze towarzyskie. Pierwszy sparing nie wypadł obiecująco, bowiem Krokus przegrał z KS Rusko 0:1. W drugim kwiatkowiczanie zaprezentowali się już lepiej, wygrywając z Pogonią Jastrzębce 5:1.

Krokus - KS Rusko 0:1 (0:0)

Skład: D.Malec, M.Woźniakiewicz, R.Szydłowski, Cieślak, Szpularz, Niko, Bagiński, Niklewicz, Wolak, K.Malec, Ciepliński

Pogoń Jastrzębce - Krokus 1:5 (0:4)

Bramki: K.Malec, Ciepliński, Bagiński, Dan.Legieta, D.Szydłowski

Skład: D.Malec, M.Woźniakiewicz, R.Szydłowski, Pioś, Szpularz, Niko, Bagiński, Dan.Legieta, K.Malec, Ciepliński, Niklewicz oraz dwóch testowanych zawodników.

Skład drużyny Krokusa jeszcze się nie wykrystalizował. Jak widać w ostatnim meczu testowanych było dwóch graczy i bardzo możliwe, że to nie koniec zmian. Jeżeli chodzi o kadrę ekipy z Kwiatkowic, to na tę chwilę niepewny jest los braci Baczmanśkich, pod znakiem zapytania stoją występy Dam.Legiety i P.Woźniakiewicza, a z gry najprawdopodobniej rezygnuje ze względów służbowych Waksmundzki. Do drużyny dołączyli za to bracia Malec.